Teslimat Bilgileri

1-)Ecevitler Şarküteri Sadece İstanbul Anadolu Yakası İçinde kendi araçları ile dağıtım yapmaktadır.(Kargo Ücreti Yoktur Alışveriş Alt Limit Uygulanır)

·         Saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişleri aynı gün kapınıza kadar getiriyoruz.

·         Saat 20:00’dan sonraki siparişleriniz bir sonraki gün teslim edilir.

·         İstanbul Anadolu Yakası için Siparişlerinize Sabah 09:00 itibariyle hergün sipariş dağıtımına başlıyoruz.

 

2-)İstanbul Dışı Türkiye Geneline Kargo Firmaları İle Gönderim Yapmaktadır.

·         Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Firmaları

 

o    1. Yurtiçi Kargo (Tüm Türkiye Teslimat Var),

o    2. Ptt Kargo (Tüm Türkiye Teslimatı Var)

·         Hafta içi saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz ve Cumartesi günleri saat 11:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün kargo firmalarımıza teslim edilmektedir.

·         Hafta içi 16:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişleriniz ve Cumartesi 11:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişleriniz bir sonraki iş günü (Pazar günleri tatil olması sebebiyle Cumartesi'den sonraki ilk iş günü Pazartesi'dir) kargo firmamıza teslim edilebilmektedir.

·         İpucu:

Resmi tatilller ve bayram tatillerinde kargo firmaları çalışmamaktadır. Bu dönemlerde gelen siparişleriniz ilgili tatillerin bitimine denk gelen iş günlerinde kargo firmalarımıza teslim edilmektedir.

·         İpucu:

Ödemesini gerçekleştirmiş olduğunuz siparişleriniz için dilediğiniz kargo firmasını seçebilir ve bu firmanın siparişinizi size teslim etmesini sağlayabilirsiniz.

·         Operasyonel ve mücbir sebepler, mecburi durumlar veya kargonuzun seçmiş olduğunuz kargo firması ile gönderiminin imkansız olduğu durumlarda ECEVİTLER ŞARÜTERİ olarak seçmiş olduğunuz kargo firması dışında bir kargo firması ile gönderim yapma hakkımız saklıdır.

·         İstanbul içi siparişlerde Öğlen 13:00 itibariyle her gün sipariş dağıtımına başlıyoruz ve akşam 22:30'ye kadar tamamlıyoruz.